Claim your Health!

CHI leaders

HomeCHI leaders

Dit is ons prachtige team holistische gezondheidsprofessionals uit België en Nederland!
De besten, de puursten, de liefsten!
Echte CHI-leaders die voor jou van grote waarde kunnen zijn!
Samen maken we het verschil.
Samen claimen we onze gezondheid.
Health = Wealth! 

Als jij het voelt om eventueel ook deel uit te maken van dit team en een p/krachtig verschil te maken binnen de holistische, integratieve en preventieve gezondheidszorg, contacteer ons dan via
info@claimyourhealthinstitute.com

MAAK EEN AFSPRAAK MET ÉÉN VAN HEN en laat je PROFESSIONEEL INSPIREREN en BEGELEIDEN.
Vermeld de code CHI en krijg een korting van 5%.
(emails onderaan pagina)

Sophia Govaerts
Founder Claim your Health Institute, Auteur, Mindset Coach, Germaanse en Quantum Geneeskunde, Helende Massages
Roland Plum
CHI Academy, Trainer, Zingevingscoach
Stef Mintiens
Natuurarts, Voedingsdeskundige, Auteur
Daniel Derweduwen
Germaanse Geneeskunde
Goedele Vercnocke
Praktijk voor Totale Gezondheid, Energetisch Therapeut
Bjorn Smeets
Meaningful marketing specialist, Weerbaarheidstrainer vanuit de Aikido-filosofie
Eefje Meynen
L'Eefje Leven, Coach Natuurlijk Leiderschap
Eefje Schoonewille
Ontwikkelingspsychologe
Sara De Becker
Chinese Geneeskunde, Massages, Energetisch Werk
Maartje Geverinck
Persoonlijke en Business Essentie-Sessies
Mike De Roover
Herborist, Bushcraft, Auteur
Jan Swerts
Bewustzijnscoach, Mind Movies
Ben Wijkel
Orthomoleculair therapeut, Holistisch fysiotherapeut, kPNI-therapeut, Arthropractor, Visceraal therapeut, Voedingsadviseur
Wim Verhoeven
Paardencoaching (opstellingen), Ademtherapeut

 

 

 

EMAILS CHI-LEADERS
VERMELD CODE ‘CHI’ en we schenken je 5% KORTING op het consult. 

SOPHIA GOVAERTS
info@claimyourhealthinstitute.com 

ROLAND PLUM
roland.plum@claimyourhealthinstitute.com

STEF MINTIENS
stef.mintiens@claimyourhealthinstitute.com

DANIEL DERWEDUWEN
daniel.namasteyoga@gmail.com

GOEDELE VERCNOCKE
goedele.vercnocke@claimyourhealthinstitute.com

BJORN SMEETS
bjorn.smeets@claimyourhealthinstitute.com

EEFJE MEYNEN
eefje.meynen@claimyourhealthinstitute.com

EEFJE SCHOONEWILLE
eefje.schoonewille@claimyourhealthinstitute.com

SARA DE BECKER
sara.debecker@claimyourhealthinstitute.com

MAARTJE GEVERINCK
maartje.geverinck@claimyourhealthinstitute.com

MIKE DE ROOVER
mikederoover@gmail.com

JAN SWERTS
janswerts1925@gmail.com

BEN WIJKEL
b.wijkel@wijkel-groep.nl

WIM VERHOEVEN
info@coachingwithhorses.be