Claim your Health!

CHI leaders

HomeCHI leaders

Dit is ons prachtige team holistische gezondheidsprofessionals uit België en Nederland!
De besten, de puursten, de liefsten!
Echte CHI-leaders die voor jou van grote waarde kunnen zijn!
Samen maken we het verschil.
Samen claimen we onze gezondheid.
Health = Wealth! 

Als jij het voelt om eventueel ook deel uit te maken van dit team en een p/krachtig verschil wil maken binnen de holistische, integrale en preventieve gezondheidszorg, contacteer ons dan via
info@claimyourhealthinstitute.com

MAAK EEN AFSPRAAK MET ÉÉN VAN HEN en laat je PROFESSIONEEL INSPIREREN en BEGELEIDEN.
Vermeld de code CHI en krijg een korting van 5%.
(emails onderaan pagina)

Sophia Govaerts
Founder Claim your Health Institute en CHI Academy, Auteur, Spreker, Mindset/Quantum Coach, Holistisch gezondheidstherapeute, Helende Massages en Lichaamswerk
Goedele Vercnocke
Praktijk voor Totale Gezondheid, Energetisch Therapeut
Stef Mintiens
Natuurarts, Voedingsdeskundige, Auteur
Eefje Meynen
L'Eefje Leven, Coach Natuurlijk Leiderschap
Daniel Derweduwen
GNM, Ayurvedische Geneeskunde
Maartje Geverinck
Persoonlijke en Business Essentie-Sessies
Sara De Becker
Chinese Geneeskunde, Massages, Energetisch Werk
Mike De Roover
Herborist, Bushcraft, Auteur
Wim Verhoeven
Paardencoaching (opstellingen), Ademtherapeut
Jan Swerts
Bewustzijnscoach, Mind Movies
Jochen Golsteyn
Pianist, Music Medicine from Heart to Heart
Matiu Te Huki
Maori mental health Teacher, HAKA Teacher, Life Coach, Musician

 

 

 

EMAILS CHI-LEADERS
VERMELD CODE ‘CHI’ en we schenken je 5% KORTING op het consult. 

SOPHIA GOVAERTS
info@claimyourhealthinstitute.com 

DANIEL DERWEDUWEN
daniel.namasteyoga@gmail.com

GOEDELE VERCNOCKE
goedele.vercnocke@claimyourhealthinstitute.com

STEF MINTIENS
stef.mintiens@claimyourhealthinstitute.com

EEFJE MEYNEN
eefje.meynen@claimyourhealthinstitute.com

SARA DE BECKER
sara.debecker@claimyourhealthinstitute.com

MAARTJE GEVERINCK
maartje.geverinck@claimyourhealthinstitute.com

MIKE DE ROOVER
mike.deroover@claimyourhealthinstitute.com

JAN SWERTS
jan.swerts@claimyourhealthinstitute.com

WIM VERHOEVEN
wim.verhoeven@claimyourhealthinstitute.com